pożyczka dla bezrobotnego

Jak uzyskać pożyczkę bez dochodu?

To prawie niemożliwe. Trzeba zatem jakoś obejść system.

Pożyczanie pieniędzy bez dowodu posiadania dochodu jest możliwe. Niezabezpieczona pożyczka dochodowa może nie być najmądrzejsza rzeczą, jeśli nie masz dowodu na dochód, ale jeśli naprawdę potrzebujesz pieniędzy, teraz uzyskanie pożyczek bez dochodu może być jedynym wyjściem z trudnej sytuacji.

Może rodzina weźmie pożyczkę na siebie

Jeśli ty nie masz stałego dochodu wpływającego na konto, rozwiązaniem jest zaciągnięcie pożyczki przez osobę, która ma taki dochód.

Poproś swoją babcię, dziadka, rodziców, żonę, partnera żeby zaciągnął taką pożyczkę.

Najszybciej pożyczkę do około 3000 zł na 1-2 miesiące znajdziesz na rekinfinansow.pl/pozyczki-online/. Możesz wybrać z ponad 40 pożyczek internetowych, których uzyskanie zajmie nie więcej niż 1-2 dni robocze. Będzie potrzebny dowód, konto bankowe, numer telefonu komórkowy i tyle.

Jeśli chcesz pożyczkę na raty, ale szybką to znajdziesz je na naszej stronie:

Tanie pożyczki bez dochodów: zapożycz od znajomego

Najbardziej oczywistą drogą do uzyskania pożyczki jest poproszenie przyjaciół i rodziny.

Pożyczanie pieniędzy od przyjaciół może naprawdę być jedną z najtańszych pożyczek, jakie możesz ewentualnie uzyskać, szczególnie jeśli zdecydujesz się pożyczyć od przyjaciół lub rodziny. Bardzo ważne jest, aby jasno ustalić, w jaki sposób spłacisz swoje długi, np. czas i kwoty. Nie chcesz, żeby twoje przyjaźnie cierpiały, ani żeby pożyczka doprowadziła do walki.

Osobiście znajdowałem się w sytuacji bez dochodów, gdy nagle potrzebowałem pieniędzy. Nie miałem żadnych dochodów ani pieniędzy, więc nagle musiałem zmienić swoją sytuację, gdy trzeba było zapłacić czynsz i dziecko było w drodze. Potrzebowałem nowego źródła dochodu, założyłem własny biznes, ale potrzebowałem czasu, aby przejść przez okres pomiędzy. Miałem już trochę pracy, ale nie miałem jeszcze wystarczających dochodów.

Postanowiłem pożyczyć dodatkowe pieniądze z przyjacielem. Wiem, że okres był krótki, więc podjąłem ryzyko pożyczania pieniędzy bez dochodu. Spóźniłem się kilka miesięcy z moim czynszem, a agencja windykacyjna była na moim ogonie. Na szczęście miałem przyjaciela, który chętnie pożyczył mi rękę.

Oczywiście może być pewne ryzyko związane z pożyczaniem od znajomych. Możesz nawet stracić przyjaźń, jeśli nie spłacisz pożyczki. Dlatego ważne jest przestrzeganie kilku zasad:

Układaj swoje umowy na papierze. Jeśli nie możesz spłacić konkretnego zobowiązania, nie czekaj, aby o tym porozmawiać. Często jest zrozumienie w twojej sytuacji i możliwe jest dostosowywanie zawartych umów.

Notarialna umowa pożyczki

umowy pożyczki  możesz zawrzeć u notariusz jednak to kosztuje min. kilkaset złotych + podatek 0,5%. Musisz wziąć odpowiedzialność za swój dług i postępować z nim z jeszcze większą ostrożnością. Nie chcesz zrujnować przyjaźni.

Złotą wskazówką jest ustalenie jasnych umów i odłożenie ich na papier. Za każdym razem, gdy spłacasz część swojego długu, ważne jest, aby zarejestrować to na papierze. Utwórz harmonogram spłat za umorzenie i za każdym razem, gdy część długu zostanie spłacona, możesz podać swoje inicjały.

Dodaj komentarz